Povered by Gransol Logistics GmbH

we bring your stuff closer...

Chcete nakupovať v zahraničných

online shopoch,

ale tovar sa nedá doručiť na Slovensko?

Otvárame Vám nové možnosti online nákupov kvalitných produktov!

 

Šetríme Váš čas a Vaše náklady!

 

Buďte chytrí a nechajte si tovar doručiť do našej pobočky v Nemecku, my Vám ho privezieme za pár dní do Bratislavy, kde si ho osobne vyzdvihnete.

​Zaregistrujte sa bezplatne a nezáväzne TU a získajte údaje potrebné pre zasielanie!!

Čo si pochvalujú naši zákazníci?

Je super, že sa dá konečne objednávať z Nemecka a iných krajín. Zvlášť pre deti majú väčší výber a dokonca za lepšie ceny - objednala som už 2x a vždy som si bez problémov balík vyzdvihla po tom ako mi Paketeria poslala email.

Erika, Senec

Konečneeee!!!! Vždy som sa musela vypytovať známych, či nemajú niekoho, ku komu si môžem dať poslať vecičky. Ďakujeeeem

Vikina, Bernolákovo

Som fotograf a vždy som bol sklamaný, keď som si chcel v Nemecku objednať príslušenstvo, ktoré sa na koniec nedalo doručiť na Slovensko. Služba Packeteria mi to umožnila a teraz objednávam veci, ktoré tu nedostať - moja robota je oveľa jednoduchšia, keď mám to správne a hlavne kvalitné príslušenstvo.

Martin, Bratislava

Vlastním malú firmu, ktorá pravidelne dováža drobnejšie balíkové zásielky z viacerých krajín západnej EU. Vďaka Packeterii mi klesli náklady na doručovanie o viac ako 50% a doba doručenia je prakticky tá istá. Najlepšie je, že keď zásielka príde, tak si ju vyzdvihnem do 10 dní kedy chcem, nemusím čakať v kancelárii na kuriéra. Odporúčam.

David, Bratislava